Fotosein

Tellimuse päring

  Täname! Teie päring on edastatud ja sellega tegeletakse juba varsti.

  Sulge aken

  Fotosein ehk logosein on kergelt paigaldatav ja efektne pind, mis lisab sisekujundusse värvi  ja liigendab ruumi.

  Konstruktsioon koosneb kergetest kokkupandavatest värvitud alumiiniumtorudest. Konstruktsiooni värvi saab valida – valge, must, hõbedane.

  Kangast fotoseina valmistame spetsiaalsest mati pinnaga kangast. Värvid jäävad erksad ja kontrastsed. Tekstiilist fototaust on kasutuses praktiline – vajadusel pestav ning triigitav.  Kasutatav siseruumides.

  Fotosein on paigaldatav mõne minutiga ja kasutatav kolmes mõõdus: 200 x 200 cm,   200 x 300 cm ja 230 x 300 cm.

  Kogu konstruktsioon on mugavas kotis, mida saab üle õla panna.

  Tellimisel valmistame ja paigaldame ka suuremõõtmelisi statsionaarseid tekstiilist vaheseinu.

   

  Messiboksi kujundamine
  Fotosein on ideaalne messiboksi kujundamiseks ja meeleolu loomiseks. Fotoseina all ja üleval ääres on metalltoru, mis tõmbab tekstiili hästi sirgu – kangale ei jää kortse. Fotoseina ülespanek on lihtne, see võtab aega vähem kui 5 minutit. Sinna taha on messil olles hea isiklikke asju peita. Nii jääb boksi ala puhtaks ning kliendil liikumine mugavaks.

  Rendi üritusele Rahvuslik Eesti lipuga fotosein Lipuvabrikust on võimalik ürituste tarbeks rentida Eesti lipuga fotoseina. Fotoseinale saab lisaks tellida ka sündmuse nime või firma logoga vimpli, mille saab riputada ülemisele metalltorule. Fotosein on valmistatud tekstiilist, mida hoiavad pingul kaks metalltoru – kangale ei jää kortse.