Kandekott – Capri

23.00

Maali motiiviga kandekott on praktiline tarbeese ja pilku püüdev aksessuaar. Koti esipool on trükiga, tagumine pool ja sangad musta värvi. Poolpikad sangad võimaldavad kotti kanda käes või mugavalt üle õla.

Disainisari KunilaART on sündinud koostöös Eesti ühe tuntuma kunstikoguja Enn Kunilaga.

Enn Kunila kollektsiooni põhirõhk on Eesti kuldaja kunstil, st maalidel, mis on valminud perioodil 1900-1945. Kollektsiooni kuuluvad maalid mitmetelt olulistelt kunstnikelt nagu  Konrad Mägi, Nikolai Triik, Ants Laikmaa, Paul Burman, Herbert Lukk, jpt. Enn Kunila kollektsiooni baasil on toimunud arvukalt näitusi nii Eestis kui ka kaugemal (Helsingis, Brüsselis, Roomas, Firenzes).

Kunst ei pea aga jääma ainult näitusesaali, vaid võib kaunistada meie elu mitmel erineval moel. Sellest sündiski tootesari KunilaArt.

Konrad Mägi(1878-1925) on üks värvitundlikumaid eesti maalijaid, kes kujundas oma käsitluslaadi kaasaja moodsa kunsti mõõdukaid suundi tõlgendades. Õlimaal „Capri maastik“ on maalitud aastatel 1922–1923 Itaalia reisil. Sel ajal alanud kunstniku uus loomejärk pani aluse kindla käekirja kujunemisele. Itaalias valmisid Mäe võluvaimad maalid.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: 40°C masinpesu, valgendamine keelatud. Triikimine lubatud – triikraua põhja kõrgeim temperatuur 150°C.

Kvaliteedigarantii

Mustrite trükkimiseks kangale kasutame digitrüki tehnoloogiat. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus.