Kandekott – Saaremaa

23.00

Maali motiiviga kandekott on praktiline tarbeese ja pilku püüdev aksessuaar. Koti esipool on trükiga, tagumine pool ja sangad musta värvi. Poolpikad sangad võimaldavad kotti kanda käes või mugavalt üle õla. Mahtu lisab 5 cm põhi. Koti sees on praktiline sisetasku. Iga koti siseküljel on info maali, selle valmimise aja ja autori kohta.

Koti mõõt on 40 x 35 cm.

Disainisari KunilaART on sündinud koostöös Eesti ühe tuntuma kunstikoguja Enn Kunilaga.

Enn Kunila kollektsiooni põhirõhk on Eesti kuldaja kunstil, st maalidel, mis on valminud perioodil 1900-1945. Kollektsiooni kuuluvad maalid mitmetelt olulistelt kunstnikelt nagu  Konrad Mägi, Nikolai Triik, Ants Laikmaa, Paul Burman, Herbert Lukk, jpt. Enn Kunila kollektsiooni baasil on toimunud arvukalt näitusi nii Eestis kui ka kaugemal (Helsingis, Brüsselis, Roomas, Firenzes).

Kunst ei pea aga jääma ainult näitusesaali, vaid võib kaunistada meie elu mitmel erineval moel. Sellest sündiski tootesari KunilaArt.

Konrad Mägi (1878-1925) on üks värvitundlikumaid eesti maalijaid, kes kujundas oma käsitluslaadi kaasaja moodsa kunsti mõõdukaid suundi tõlgendades. Õlimaal „Saaremaa. Etüüd“ on maalitud aastal 1914. Mäe Saaremaa-ainelised teosed on esimesed moodsad eesti loodusmaalid.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: 40°C masinpesu, valgendamine keelatud. Triikimine lubatud – triikraua põhja kõrgeim temperatuur 150°C.

Kvaliteedigarantii

Mustrite trükkimiseks kangale kasutame digitrüki tehnoloogiat. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus.