Lukuga kott (suur) – Sügis

20.00

Maali motiiviga lukuga kott on praktiline ja sobib kasutamiseks kas pinali, prillikoti, kosmeetikakoti või iseseisva aksessuaarina. Kotile saab lisada dekoratiivsest keerdnöörist üleõlapaela. Kott on valmistatud tugevast ja vastupidavast kanvaakangast, sees on must vooder. Iga koti sees on info maali, selle valmimisaja ja autori kohta.

Suurema koti mõõdud on 16×24 cm

Disainisari KunilaART on sündinud koostöös Eesti ühe tuntuma kunstikoguja Enn Kunilaga.

Enn Kunila kollektsiooni põhirõhk on Eesti kuldaja kunstil, st maalidel, mis on valminud perioodil 1900-1945. Kollektsiooni kuuluvad maalid mitmetelt olulistelt kunstnikelt nagu  Konrad Mägi, Nikolai Triik, Ants Laikmaa, Paul Burman, Herbert Lukk, jpt. Enn Kunila kollektsiooni baasil on toimunud arvukalt näitusi nii Eestis kui ka kaugemal (Helsingis, Brüsselis, Roomas, Firenzes).

Kunst ei pea aga jääma ainult näitusesaali, vaid võib kaunistada meie elu mitmel erineval moel. Sellest sündiski tootesari KunilaArt.

Herbert Lukk`i (1892 – 1919) loometee jäi lühikeseks, kuid hoolimata noorusest jõudis ta osaleda mitmel näitusel ning pälvis kaasaegsete tähelepanu värske ja lootustandva talendina. Õlimaal „Sügismaastik kaevuga“ valmis aastal 1918, selle maali näol on tegemist kunstiajaloolise rariteediga.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: 40°C masinpesu, valgendamine keelatud. Triikimine lubatud – triikraua põhja kõrgeim temperatuur 150°C.

Kvaliteedigarantii

Mustrite trükkimiseks kangale kasutame digitrüki tehnoloogiat. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus.