Padjakate – Sügis

22.00

Maali motiiviga padjakate on eriline ja pilkupüüdev ruumiaktsent. Erksad värvid panevad särama iga ruumi. Padjakatte sees on info maali nime, selle valmimise aja ja autori kohta, mis muudab selle ka tähenduslikuks kingituseks kunstisõbrale.

Padjakatte suurus on  45x45cm ja see on valmistatud lõuendit meenutavast kanvaast. Padjakate on lukuga ning seetõttu kergesti hooldatav.

Disainisari KunilaART on sündinud koostöös Eesti ühe tuntuma kunstikoguja Enn Kunilaga.

Enn Kunila kollektsiooni põhirõhk on Eesti kuldaja kunstil, st maalidel, mis on valminud perioodil 1900-1945. Kollektsiooni kuuluvad maalid mitmetelt olulistelt kunstnikelt nagu  Konrad Mägi, Nikolai Triik, Ants Laikmaa, Paul Burman, Herbert Lukk, jpt. Enn Kunila kollektsiooni baasil on toimunud arvukalt näitusi nii Eestis kui ka kaugemal (Helsingis, Brüsselis, Roomas, Firenzes).

Kunst ei pea aga jääma ainult näitusesaali, vaid võib kaunistada meie elu mitmel erineval moel. Sellest sündiski tootesari KunilaArt.

Herbert Lukk`i (1892 – 1919) loometee jäi lühikeseks, kuid hoolimata noorusest jõudis ta osaleda mitmel näitusel ning pälvis kaasaegsete tähelepanu värske ja lootustandva talendina. Õlimaal „Sügismaastik kaevuga“ valmis aastal 1918, selle maali näol on tegemist kunstiajaloolise rariteediga.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: 40°C masinpesu, valgendamine keelatud. Triikimine lubatud – triikraua põhja kõrgeim temperatuur 150°C.

Kvaliteedigarantii

Mustrite trükkimiseks kangale kasutame digitrüki tehnoloogiat. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus.