KunilaART K. Mägi „Capri maastik“

Puhasta

16.0039.00

Disainisari KunilaART on sündinud koostöös Eesti ühe tuntuma kunstikoguja Enn Kunilaga.

Enn Kunila kollektsiooni põhirõhk on Eesti kuldaja kunstil, st maalidel, mis on valminud perioodil 1900-1945. Kollektsiooni kuuluvad maalid mitmetelt olulistelt kunstnikelt nagu  Konrad Mägi, Nikolai Triik, Ants Laikmaa, Paul Burman, Herbert Lukk, jpt. Enn Kunila kollektsiooni baasil on toimunud arvukalt näitusi nii Eestis kui ka kaugemal (Helsingis, Brüsselis, Roomas, Firenzes).

Kunst ei pea aga jääma ainult näitusesaali, vaid võib kaunistada meie elu mitmel erineval moel. Sellest sündiski tootesari KunilaArt.

Konrad Mägi(1878-1925) on üks värvitundlikumaid eesti maalijaid, kes kujundas oma käsitluslaadi kaasaja moodsa kunsti mõõdukaid suundi tõlgendades. Õlimaal „Capri maastik“ on maalitud aastatel 1922–1923 Itaalia reisil. Sel ajal alanud kunstniku uus loomejärk pani aluse kindla käekirja kujunemisele. Itaalias valmisid Mäe võluvaimad maalid.

Maali motiiviga on võimalik tellida järgmiseid tooteid:

  • Kaelarätik kolmes suuruses: S 55×55 cm; M 68×68 cm; L 85×85 cm.
  • Padjakate 45x45cm
  • Lukuga kott kahes suuruses: 12×24 cm ja 16×24 cm
  • Kandekott

Maali motiiviga kaelarätik on tõeliselt pilkupüüdev. Värvid on erksad ja kontrastsed, ülimalt selge trükk toob välja maali väikseimadki detailid, muutes kalerätiku elavaks. Kaelarätikut saab siduda kaela, heita vabalt õlgadele või kinnitada prossiga

Õhuline šifoon on pehme, siidine ja mati pinnaga kangas. Rätik on kergesti hooldatav, värvid ei kulu ega pleegi pesus

Kvaliteetne rätik sobib väga hästi esinduskingituseks.

Võimalik on valida kolmes suuruses kalerätikute vahel: S 55×55 cm; M 68×68 cm; L 85×85 cm.

Maali motiiviga padjakate on eriline ja pilkupüüdev ruumiaktsent. Erksad värvid panevad särama iga ruumi. Padjakatte sees on info maali nime, selle valmimise aja ja autori kohta, mis muudab selle ka tähenduslikuks kingituseks kunstisõbrale.

Padjakatte suurus on  45x45cm ja see on valmistatud lõuendit meenutavast kanvaast. Padjakate on lukuga ning seetõttu kergesti hooldatav.

Maali motiiviga lukuga kott on praktiline ja sobib kasutamiseks kas pinali, prillikoti, kosmeetikakoti või iseseisva aksessuaarina. Kotile saab lisada dekoratiivsest keerdnöörist üleõlapaela. Kott on valmistatud tugevast ja vastupidavast kanvaakangast, sees on must vooder. Iga koti sees on info maali, selle valmimisaja ja autori kohta.

Kotte on saadaval kahes mõõdus:

Suurema koti mõõdud on 16×24 cm

Väiksema koti mõõdud on 12×24 cm

Maali motiiviga kandekott on praktiline tarbeese ja pilku püüdev aksessuaar. Koti esipool on trükiga, tagumine pool ja sangad musta värvi. Poolpikad sangad võimaldavad kotti kanda käes või mugavalt ül

Materjal: 100% polüester

Hooldus: 40°C masinpesu, valgendamine keelatud. Triikimine lubatud – triikraua põhja kõrgeim temperatuur 150°C.

Kvaliteedigarantii

Mustrite trükkimiseks kangale kasutame digitrüki tehnoloogiat. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus.