Lisainfo

Kandekott

Kirjeldus

Erikujundusega/logoga kott on hea reklaamtoode, kink või meene – see peab vastu aastaid, seda kasutatakse palju ja kott hakkab hästi silma.

Kasutame erinevaid materjale ja tehnoloogiaid sõltuvalt otstarbest ja kogusest.

Konverentsikott – ühevärvilisest kangast väiksema mõõduline kott ühevärvilise trükitud logoga. Lihtsam ja soodsam

Dekoratiivne kandekott – esipool on üleni trükitud.
Esipoole trükime puuvillale või kanvaale, tagumine pool ja sangad on ühevärvilisest puuvillasest kangast. 

Kott on mõõduga 40 x 35 cm + väike põhi.
Sangad võivad olla lühikesed, poolpikad või pikad (saab üle õla panna).
Kotil on praktiline sisetasku.

Dekoratiivne kott on kallim ja esinduslikum.
Hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Kui kogus on suurem, ostame kanga sisse vastavalt Teie värvieelistusele. Väiksemad partiid toodame laosolevast kangast ( valiku saate teada päringut esitades).

Aitame leida kõige sobivama, kvaliteetsema ja taskukohasema variandi sõltuvalt tellimuse omapäradest. Valmistame kotte alates 1-st tükist (eksklusiivne erilahendus), suuremate koguste puhul soodsad hinnad.

Erikujundusega/logoga kott on hea reklaamtoode, kink või meene – see peab vastu aastaid, seda kasutatakse palju ja kott hakkab hästi silma. Kasutame erinevaid materjale ja tehnoloogiaid sõltuvalt otstarbest ja kogusest. Konverentsikott – ühevärvilisest kangast väiksema mõõduline kott ühevärvilise trükitud logoga. Lihtsam ja soodsam Dekoratiivne kandekott – esipool on üleni trükitud. Esipoole trükime puuvillale või kanvaale, tagumine pool ja sangad on ühevärvilisest puuvillasest kangast.  Kott on mõõduga 40 x 35 cm + väike põhi. Sangad võivad olla lühikesed, poolpikad või pikad (saab üle õla panna). Kotil on praktiline sisetasku. Dekoratiivne kott on kallim ja esinduslikum. Hea hinna ja kvaliteedi suhe. Kui kogus on suurem, ostame kanga sisse vastavalt Teie värvieelistusele. Väiksemad partiid toodame laosolevast kangast ( valiku saate teada päringut esitades). Aitame leida kõige sobivama, kvaliteetsema ja taskukohasema variandi sõltuvalt tellimuse omapäradest. Valmistame kotte alates 1-st tükist (eksklusiivne erilahendus), suuremate koguste puhul soodsad hinnad.