Lisainfo

Laudlina

Kirjeldus

Erikujundusega laudlina on pilkupüüdev aksessuaar igas interjööris. Nii saab kujundad ainulaadse ja kordumatu peolaua. Kasuta lemmik pilti, fotot või joonistust ja üllata külalisi!

Valmistame firmade, ettevõtete, seltside, klubide logodega laudlinu ürituste, turundusaktsioonide jm tarbeks. Laudlina võib olla kitsam, asetamiseks laua keskele või täismõõdus lina kogu laua katmiseks. Laudlina saab valmistada täpselt laua mõõtude järgi.

Meie valikus on mitmed materjalid, mis sobivad hästi erinevate laudlinade ja linikute valmistamiseks – spetsiaalne tihe ja tugev laudlina kangas, jämedakoeline kanvaa, sametine veluur jne. Laudlinad valmistame trükitehnikas, eriti piduliku tulemuse saavutamiseks võib logo tikkida või õmmelda kangale aplikatsioontehnikas.

Küsi pakkumist!

Erikujundusega laudlina on pilkupüüdev aksessuaar igas interjööris. Nii saab kujundad ainulaadse ja kordumatu peolaua. Kasuta lemmik pilti, fotot või joonistust ja üllata külalisi! Valmistame firmade, ettevõtete, seltside, klubide logodega laudlinu ürituste, turundusaktsioonide jm tarbeks. Laudlina võib olla kitsam, asetamiseks laua keskele või täismõõdus lina kogu laua katmiseks. Laudlina saab valmistada täpselt laua mõõtude järgi. Meie valikus on mitmed materjalid, mis sobivad hästi erinevate laudlinade ja linikute valmistamiseks – spetsiaalne tihe ja tugev laudlina kangas, jämedakoeline kanvaa, sametine veluur jne. Laudlinad valmistame trükitehnikas, eriti piduliku tulemuse saavutamiseks võib logo tikkida või õmmelda kangale aplikatsioontehnikas. Küsi pakkumist!