Lisainfo

Spordirätik

Kirjeldus

Erikujunduse/logoga trennirätik on uudne ja praktiline tarbeese meie tootevalikus. See sobib hästi kingituseks nii oma pereliikmetele kui koostööpartneritele.

Rätik on pehmest ja vett hästi imavast mikrofiibrist. Trükk on kahepoolne, kujundus võib olla erinev. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus maha.

Väga praktiline tarbeese ka koeraomanikele – imab hästi niiskust ja mustust, selle saab kergesti raputada puhtaks ja voltida väikeseks kokku. 

Rätikuid on kahes mõõdus:
70x140cm ja 50x100cm.

Valmistame tellimisel.

Erikujunduse/logoga trennirätik on uudne ja praktiline tarbeese meie tootevalikus. See sobib hästi kingituseks nii oma pereliikmetele kui koostööpartneritele. Rätik on pehmest ja vett hästi imavast mikrofiibrist. Trükk on kahepoolne, kujundus võib olla erinev. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus maha. Väga praktiline tarbeese ka koeraomanikele - imab hästi niiskust ja mustust, selle saab kergesti raputada puhtaks ja voltida väikeseks kokku.  Rätikuid on kahes mõõdus: 70x140cm ja 50x100cm. Valmistame tellimisel.