Käsilipud logoga | Lipuvabrik

Lisainfo

Meie esinduskaupluses on müügil lai ka valik Eesti ja välisriikide käsilippe ja fännilippe.

Riigilippude postri leiad SIIT.

Erikujundusega käsilipud

Käsilipud logoga | Lipuvabrik
Saada Päring Kategooria: .

Kirjeldus

Erikujundusega käsilipud sobivad hästi sündmuste, organisatsioonide, ettevõtete, klubide, seltside ja fännikogukondade tarbeks. Lippe valmistame tekstiilist.  Lipud on kinnitatud puidust pulgale.  Lipud valmistame digitrükk-tehnikas õhemale lipukangale, mis lehvib ja kuivab hästi. Lipud võivad olla erineva mõõdu ja viimistlusega.

Soovi korral on suurematele käsilippudele võimalik soetada ka spetsiaalne kokkupandav fännilipuvarras. Alumiiniumist varras on kerge ja vastupidav, koosneb 0,5 m detailidest – seega saate varda lõpliku pikkuse ise paika panna.

Kui soovite trükifaili ise ette valmistada, leiate trükiettevalmistuse nõuded ja faili saatmisinfo SIIT.

Erikujundusega käsilipud sobivad hästi sündmuste, organisatsioonide, ettevõtete, klubide, seltside ja fännikogukondade tarbeks. Lippe valmistame tekstiilist.  Lipud on kinnitatud puidust pulgale.  Lipud valmistame digitrükk-tehnikas õhemale lipukangale, mis lehvib ja kuivab hästi. Lipud võivad olla erineva mõõdu ja viimistlusega. Soovi korral on suurematele käsilippudele võimalik soetada ka spetsiaalne kokkupandav fännilipuvarras. Alumiiniumist varras on kerge ja vastupidav, koosneb 0,5 m detailidest - seega saate varda lõpliku pikkuse ise paika panna. Kui soovite trükifaili ise ette valmistada, leiate trükiettevalmistuse nõuded ja faili saatmisinfo SIIT.

Meie esinduskaupluses on müügil lai ka valik Eesti ja välisriikide käsilippe ja fännilippe.

Riigilippude postri leiad SIIT.