Lisainfo

Lipumasti valgustus

Kirjeldus

Põhjamaa talved on pikad ja ööd pimedad.
Lipumasti valgustus võimaldab lipu või vimpli muuta hästi nähtavaks ka pimedal ajal.

Spetsiaalse roostevaba korpusega prožektor-valgusti süvendatakse maapinna sisse, tekkiv valgusvihk valgustab lippu või vimplit ning ümbrust.

Tehnilised andmed:
– lambi sügavus 15cm
– sooja valgusega led-valgusti
– 3000K (kelvinit) 8W
– valgusvihk 10 kraadi, valgusti nurk reguleeritav ~ 10 kraadi
– IP 67
– paigaldatakse mastist ~ 50 cm kaugusele
– valmistatud Euroopas

Valgusti hind 354 €.

Paigaldustöö hind kujuneb peamiselt töö mahust (kui kaugelt ja kuidas on vaja vool lipumastini tuua). Soovi korral on võimalik paigaldada ka hämara andur, lisandub anduri tasu.

NB! Elektrivõrgu ühendust me ei teosta.

Põhjamaa talved on pikad ja ööd pimedad. Lipumasti valgustus võimaldab lipu või vimpli muuta hästi nähtavaks ka pimedal ajal. Spetsiaalse roostevaba korpusega prožektor-valgusti süvendatakse maapinna sisse, tekkiv valgusvihk valgustab lippu või vimplit ning ümbrust. Tehnilised andmed: - lambi sügavus 15cm - sooja valgusega led-valgusti - 3000K (kelvinit) 8W - valgusvihk 10 kraadi, valgusti nurk reguleeritav ~ 10 kraadi - IP 67 - paigaldatakse mastist ~ 50 cm kaugusele - valmistatud Euroopas Valgusti hind 354 €. Paigaldustöö hind kujuneb peamiselt töö mahust (kui kaugelt ja kuidas on vaja vool lipumastini tuua). Soovi korral on võimalik paigaldada ka hämara andur, lisandub anduri tasu. NB! Elektrivõrgu ühendust me ei teosta.