Lisainfo

Näomask Muhu Ö

Osta kohe e-poest
Puhasta

15.00 

Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Maskil olev motiiv on pildistatud Muhu käsitöömeistri Sirje Tüüri tikanditelt.

Lipuvabrik on välja töötanud mugavate lõigetega mitmekihilised tekstiilmaskid, mis mõjuvad kui stiilsed aksessuaarid. Maskid on korduvkasutatavad. Valikust leiad kahe erineva lõikega maske.

Küljelt volditud mask kinnitub peene kummipaelaga kõrva taha. Keskelt läbi lõigatud, näo kuju järgiv mask on samuti kummipaelaga kõrvade taha kinnituv. Mõlema maski kummipael on pehme ja mugav ning selle pikkust saab reguleerida.

NB! Tegemist ei ole meditsiinilise maskiga. Maskil ei ole FFP standardit ning see ei oma tõestatud kaitset COVID-19 viiruse vastu.

Desinfitseeriga mask enne esimest kandmist!

Materjal:

Mask on kolmekihiline. Sisemine kiht on orgaaniline puuvill (ÕKO-TEX standart), keskel filterkangas. Pealmine kangas on polüester. Mustrite trükkimiseks kangale kasutame digitrüki tehnoloogiat. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus

Maski hooldamise/desinfitseerimise võimalused (korda ühte neist pärast iga kandmist!):
– Leota seda värskelt keedetud vees ning triigi pärast kuivamist.
– Masinpesu 60 kraadi juures, triigi pärast kuivamist.
– Hoia seda vähemalt 70 kraadises ahjus vähemalt 30 minutit.

Tooted valmistatakse tellimisel ning tarne võib võtta kuni 6 tööpäeva

 

Maskil olev motiiv on pildistatud Muhu käsitöömeistri Sirje Tüüri tikanditelt. Lipuvabrik on välja töötanud mugavate lõigetega mitmekihilised tekstiilmaskid, mis mõjuvad kui stiilsed aksessuaarid. Maskid on korduvkasutatavad. Valikust leiad kahe erineva lõikega maske. Küljelt volditud mask kinnitub peene kummipaelaga kõrva taha. Keskelt läbi lõigatud, näo kuju järgiv mask on samuti kummipaelaga kõrvade taha kinnituv. Mõlema maski kummipael on pehme ja mugav ning selle pikkust saab reguleerida. NB! Tegemist ei ole meditsiinilise maskiga. Maskil ei ole FFP standardit ning see ei oma tõestatud kaitset COVID-19 viiruse vastu. Desinfitseeriga mask enne esimest kandmist! Materjal: Mask on kolmekihiline. Sisemine kiht on orgaaniline puuvill (ÕKO-TEX standart), keskel filterkangas. Pealmine kangas on polüester. Mustrite trükkimiseks kangale kasutame digitrüki tehnoloogiat. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus Maski hooldamise/desinfitseerimise võimalused (korda ühte neist pärast iga kandmist!): – Leota seda värskelt keedetud vees ning triigi pärast kuivamist. – Masinpesu 60 kraadi juures, triigi pärast kuivamist. – Hoia seda vähemalt 70 kraadises ahjus vähemalt 30 minutit. Tooted valmistatakse tellimisel ning tarne võib võtta kuni 6 tööpäeva