Lisainfo

Vaata galeriid:

Meie valikus on palju erinevaid tooteid. Kui Sa ei leia otsitavat üles, võta palun ühendust.

Pidulik lipp

Kirjeldus

Pidulik lipp – ka esinduslipp või paraadlipp – valmib aplikatsioontehnikas ning on lipu kõige pidulikum ja suursugusem variant. Selle valmistamine võib sõltuvalt keerukusest võtta mitmeid päevi.

Pidulik lipp võib olla ühe või kahekordne. Lipu põhi on paksemast lipukangast, mis meenutab villast. Tekstid ja logod õmmeldakse lipule käsitööna atlasskangastest. Ühekordsel lipul on logo lipu teisel poolel peegelpildis, kahekordse lipu puhul on mõlemad pooled õigesti loetavad. Enamasti on lipp ääristatud narmastega, soovi korral võib lisada ka tuttidega ehisnööri. 

Lipuvabriku lipumeistrid on ainukesed Eestis ning ühed vähesed Skandinaavias, kes omavad  pidulike esinduslippude õmblemise pikaajalist kogemust. Meie käe alt tulevad lipud on unikaalsed, valmistatud suurima hoole ja professionaalsusega.

Suurimat valikut Lipuvabrikus valmistatud pidulikke paraadlippe näeb igal aastal Eesti Vabariigi sünnipäeval toimuval kaitsejõudude paraadil. Ka Eesti Vabariigi presidendi esinduslipp on valminud Lipuvabriku meistrite käe all.

NB: Lipuvabrikul ei ole õigust müüa Vabariigi Presidendi, kaitseministri, kaitseväe juhataja jt riiklike organisatsioonide lippe institutsiooniväliselt.

Lipule lisab veelgi enam pidulikkust, kui puidust lipuvardale on kinnitatud metallist ehisotsik.

Pidulik lipp - ka esinduslipp või paraadlipp - valmib aplikatsioontehnikas ning on lipu kõige pidulikum ja suursugusem variant. Selle valmistamine võib sõltuvalt keerukusest võtta mitmeid päevi. Pidulik lipp võib olla ühe või kahekordne. Lipu põhi on paksemast lipukangast, mis meenutab villast. Tekstid ja logod õmmeldakse lipule käsitööna atlasskangastest. Ühekordsel lipul on logo lipu teisel poolel peegelpildis, kahekordse lipu puhul on mõlemad pooled õigesti loetavad. Enamasti on lipp ääristatud narmastega, soovi korral võib lisada ka tuttidega ehisnööri.  Lipuvabriku lipumeistrid on ainukesed Eestis ning ühed vähesed Skandinaavias, kes omavad  pidulike esinduslippude õmblemise pikaajalist kogemust. Meie käe alt tulevad lipud on unikaalsed, valmistatud suurima hoole ja professionaalsusega. Suurimat valikut Lipuvabrikus valmistatud pidulikke paraadlippe näeb igal aastal Eesti Vabariigi sünnipäeval toimuval kaitsejõudude paraadil. Ka Eesti Vabariigi presidendi esinduslipp on valminud Lipuvabriku meistrite käe all. NB: Lipuvabrikul ei ole õigust müüa Vabariigi Presidendi, kaitseministri, kaitseväe juhataja jt riiklike organisatsioonide lippe institutsiooniväliselt. Lipule lisab veelgi enam pidulikkust, kui puidust lipuvardale on kinnitatud metallist ehisotsik.

Vaata galeriid:

Meie valikus on palju erinevaid tooteid. Kui Sa ei leia otsitavat üles, võta palun ühendust.