Lisainfo

Tähega kandekott

Saada Päring Kategooria: .

Kirjeldus

NIMETÄHEGA JÕULUKINK!

Rõõmusta kingisaajat personaalse kingitusega.

Rahvuslik, arhailise tikandimustriga kandekott sarjast “Salaaed” on praktiline ja pilkupüüdev.

Tellimisel täpsustage tootesari (“Salaaed”) ja andke meile teada soovitud täht ning valmistame teile personaliseeritud ja praktilise koti.

Koti esipool on trükimustriga, tagumine pool ja sangad ühevärvilisest puuvillasest kangast.
Sangad on poolpikad (koti saab ka üle õla panna).

Koti mõõt on 40x35cm, mahtu lisab põhi.
Koti hind on 18 EUR.

Kott on kergesti hooldatav, värvid ei pleegi ega kulu pesus maha.
NB! Soovitavalt käsipesu ja vähese kuumusega triikimine.

Tellimuse täitmine võib võtta 5-6 tööpäeva.
Tellimusele saate ise järele tulla meie müügiesindusse Türi tn 3, Tallinnas või saadame selle teile Omniva pakiautomaati, lisandub saatmise kulu.

NIMETÄHEGA JÕULUKINK! Rõõmusta kingisaajat personaalse kingitusega. Rahvuslik, arhailise tikandimustriga kandekott sarjast "Salaaed" on praktiline ja pilkupüüdev. Tellimisel täpsustage tootesari ("Salaaed") ja andke meile teada soovitud täht ning valmistame teile personaliseeritud ja praktilise koti. Koti esipool on trükimustriga, tagumine pool ja sangad ühevärvilisest puuvillasest kangast. Sangad on poolpikad (koti saab ka üle õla panna). Koti mõõt on 40x35cm, mahtu lisab põhi. Koti hind on 18 EUR. Kott on kergesti hooldatav, värvid ei pleegi ega kulu pesus maha. NB! Soovitavalt käsipesu ja vähese kuumusega triikimine. Tellimuse täitmine võib võtta 5-6 tööpäeva. Tellimusele saate ise järele tulla meie müügiesindusse Türi tn 3, Tallinnas või saadame selle teile Omniva pakiautomaati, lisandub saatmise kulu.