Lisainfo

Tähega padjakate

Saada Päring Kategooria: .

Kirjeldus

IMELINE JÕULUKINK!

Personaalne jõulukink rõõmustab iga kingisaajat!
Arhailise tikandimustriga padi sarjast “Salaaed”on pilkupüüdvaks aktsendiks interjööris.

Padjakattele saab lisada nimetähe.
Tellimisel täpsustage palun sarja nimetus (“Salaaed”) ja andke meile teada soovitud täht, ning kaunis personaalne kink jõuab nädalaga Teieni.

Padjakate on lukuga ning kergesti hooldatav.
Mõlemad pooled on mustriga, nii saab patja kasutada ka tavalise interjööripadjana.

Padjakatte mõõ on 45x45cm, hind 25 EUR
Soovi korral saate kohe tellida juurde ka sisupadja, hind 4 EUR

Tellimuse täitmine võib võtta 5-6 tööpäeva.
Tellimusele saate ise järele tulla meie müügiesindusse Türi tn 3, Tallinnas või saadame selle teile Omniva pakiautomaati, lisandub saatmise kulu.

IMELINE JÕULUKINK! Personaalne jõulukink rõõmustab iga kingisaajat! Arhailise tikandimustriga padi sarjast "Salaaed"on pilkupüüdvaks aktsendiks interjööris. Padjakattele saab lisada nimetähe. Tellimisel täpsustage palun sarja nimetus (“Salaaed”) ja andke meile teada soovitud täht, ning kaunis personaalne kink jõuab nädalaga Teieni. Padjakate on lukuga ning kergesti hooldatav. Mõlemad pooled on mustriga, nii saab patja kasutada ka tavalise interjööripadjana. Padjakatte mõõ on 45x45cm, hind 25 EUR Soovi korral saate kohe tellida juurde ka sisupadja, hind 4 EUR Tellimuse täitmine võib võtta 5-6 tööpäeva. Tellimusele saate ise järele tulla meie müügiesindusse Türi tn 3, Tallinnas või saadame selle teile Omniva pakiautomaati, lisandub saatmise kulu.