Vimpellipp | Lipuvabrik

Lisainfo

Aitame kujundustöödes!

Vimpellipp

Vimpellipp | Lipuvabrik

Kirjeldus

Vimpellipp on hästi vaadeldav majafassaadil, enamasti kasutusel kaupluste, restoranide, ettevõtete ja asutuste sissepääsude juures.

Lipu võib õmmelda kahepoolsena – siis on tekst mõlemalt poolt õigesti loetav. Eriti esindusliku tulemuse annab aplikatsioontehnika, lihtsamad variandid valmivad trükituna.

Vimpellipu fikseerimiseks saab tellida spetsiaalse fiksaatori – fiksaatori kasutust näete Tallinna Linanteatri vimpellipu fotol siinsamas galeriis.

Kui soovite vimpellipu kujunduse ise trükiks ette valmistada, siis valmistage see palun vastavalt trükiettevalmistuse nõuetele.

Vimpellipp on hästi vaadeldav majafassaadil, enamasti kasutusel kaupluste, restoranide, ettevõtete ja asutuste sissepääsude juures. Lipu võib õmmelda kahepoolsena - siis on tekst mõlemalt poolt õigesti loetav. Eriti esindusliku tulemuse annab aplikatsioontehnika, lihtsamad variandid valmivad trükituna. Vimpellipu fikseerimiseks saab tellida spetsiaalse fiksaatori - fiksaatori kasutust näete Tallinna Linanteatri vimpellipu fotol siinsamas galeriis. Kui soovite vimpellipu kujunduse ise trükiks ette valmistada, siis valmistage see palun vastavalt trükiettevalmistuse nõuetele.

Aitame kujundustöödes!