Emadepäeva kingitus

Kas soovid teha oma emale või vanaemale erilist kingitust? Kas tahad, et see kingitus oleks tõeliselt unikaalne? Meie Lipuvabrikus tahtsime ka, et iga ema emadepäev oleks võimalikult ilus ja meeldejääv ning kingitus emale oleks midagi tõeliselt isikupärast ja erilist. Sellepärast otsustasimegi teha emadepäevaks spetsiaalse tootesarja “Maailma parim ema” kus iga lõpptoode valmib koos Sinuga.

Maailma parim ema

Töötasime emadpäevaks välja kolm erilist kevadist ja romantilist disaini meie praktilistele disantoodetele. Leia sobiv toode ning õige kujundus ja lisa isikupärane sõnum mis mõeldud vaid Sinu emale.

Kingi kaugelt

Mõnikord ei ole meil võimalik oma ema või vanaema külastada, olenemata sellest kui väga me seda sooviksime. Sellisel juhul saame saata paki otse emale pakiautomaati. Igasse pakki lisatakse väike ja ilus  kaart koos hea soovi ja ema nimega.

EMadepäeva kujundused

Emadepäeva kingituste kujundused

Kingituseks emale

Kui sobivat ei leidnud

Kui sobivat kujundust  emadepäeva sarjast ei leidnud, siis on meil ka hulk teisi tooteid ja kujundusi mille seast võite leida just selle õige toote millega emale naeratus näole võluda. Toodete valiku leiate meie disainsarjade tootekataloogist.

Kui soovite emale kinkida 100% erikujundusega toodet, siis võtke meiega ühendust ja kirjutage millist toodet soovite ja milline võiks olla kujundus mis seal peal on.