Meist

Lipuvabrik OÜ on 1994. aastal asutatud 100% Eesti kapitalil põhinev pereettevõte. Kunagi alustanud väikeettevõttest, mis keskendus eelkõige Eesti lippude valmistamisele, on 30 aastaga saanud üle 20 töötajaga tootmisettevõte. Meie peamisteks tegevusaladeks täna on:

  • lippude ja liputarvikute valmistamine ja müük
  • trükk erinevatele kangastele
  • tekstiiltoodete valmistamine
  • erinevad teenused

 Meile on tähtsad järgmised väärtused:

valmistatud eestis

Lipp ei ole kunagi lihtsalt tükk riiet – ta on sümbol, millel on alati oma lugu.

Lipuvabrikus sünnivad lipud, mida kasutavad riigid ja presidendid, olümpiavõitjad ja maadeavastajad, Eesti oma inimesed ja võõramaalased. Meie lippudega on tehtud ajalugu. Need on käinud maailma kõrgemates tippudes ja teinud julgete meestega mitu tiiru maakerale peale. Need on olnud rahvale toeks suures leinas ja meeletus rõõmus. Meie lipud lehvivad Eesti poiste selja taga, kui rahu vajab ärevates paikades valvamist ja uhkelt nende rivi ees võidupäeva paraadil.

Kõik Lipuvabriku lipud on õmmeldud Eestis. Lipuvabrikus töötab 16 inimest. Ka meie koostööpartneriteks lipumastide ja tarvikute tootmisel on Eesti ettevõtted.

 

traditsiooniline käsitöö koos moodsa tehnoloogiaga

Meid inspireerivad traditsioonid, aga me usume  ka võimalustesse, mida pakuvad uued tehnoloogiad ja innovatsioon.

Oleme ainus ettevõte Eestis, kes pakub käsitööna õmmeldud eksklusiivseid pidulikke esinduslippe. Lipuvabrikus valmivad nii Eesti Vabariigi Presidendi lipud kui Toompeal lehviv lipp. Traditsiooniliste käsitöövõtete elushoidmise kõrval panustame me pidevalt  tootearendusse. Lipuvabriku uute toodete valikusse on lisandunud isepöörlev lipuvarras, roostevaba vardahoidik, mugavad valmiskomplektid ja palju muud. Koostöös Eesti laevandusettevõttega on testimisel uus kauakestev lipukangas, mis peaks klientideni jõudma  veel 2020 aastal.

Meie masinapargis on 5 digiprinterit, mis võimaldavad kiiret ja kvaliteetset trükki erinevatele materjalidele. Toodete viimistlus toimub õmblusosakonnas. Viimistluseks kasutame väga erinevaid tehnikaid.

Personaalsus ja paindlikkus

Me kõik kuulume kuhugi – perekonda, sõpruskonda, ühiskonda.  Meile on tähtsad tugevad suhted klientide, partnerite ja kogukondadega. Koos loome uusi väärtusi ja hoiame ühiseid traditsioone.

Lipuvabriku abiga saab iga pere, küla või kogukond  kujundada ja luua oma lipu. Ise tootes, saame olla kiired ja paindlikud tellimuste täitmisel. Oleme pidevalt täiendanud oma materjalide valikut, mis võimaldab lisaks lippudele valmistada väga erinevaid reklaam-, interjööri- ja tekstiiltooteid. Saame teostada ka keerukamaid eritellimusi, kuna kogu protsess toimub kohapeal ja on otsast lõpuni kontrollitav. Meie eesmärgiks on olla usaldusväärne koostööpartner ja mõelda kliendiga lõpuni kaasa.

usaldusväärsus ja kvaliteet

Oleme oma tegevuses alati oluliseks pidanud kvaliteeti ja kliendi rahulolu.

Lipuvabriku lipud valmivad parima tava kohaselt – erinevat värvi lipu laiud on alati õmmeldud sama värvi niidiga, viimistlus on korrektne ja vastupidav. Lipud vastavad kõikidele seaduses kehtestatud nõuetele ning sinise värvilaiu toon on alati õige

Meie tooted on testitud ja kvaliteetsed. Oleme ainsad, kes pakuvad mastivimplile 6 kuulist garantiiaega. Samuti kehtib garantii paljudele toodetele – mastidest lipuvarda hoidjani.

 Lipuvabriku koostööpartnerid on:

  • Eesti Lipu Selts
  • Eesti Vabariigi Presidendi kantselei
  • Eesti Välisministeerium
  • Koduomanike Liit
  • Eesti Kutsekoolide Spordi Liit
  • Tallinna Lennujaam