Teenused

Lipuvabrikul on üle 20 aasta pikkune kogemus lippude valmistamise valdkonnas ja siin töötavad oma ala parimad spetsialistid. Kuna valmistame kõik oma tooted ise ja omame piisavaid laovarusid, siis saame alati osutada kiiret ja kvaliteetset teenust. Lipuvabriku tootmine koosneb digitrükktootmisest ja õmblusosakonnast. Peaaegu kõik tooted valmivad meie oma majas kohapeal. See võimaldab olla tootmises operatiivne ja paindlik. Eritellimuste puhul on võimalik kiiresti teostada proovitrükid, valmistada näidised jne. Samuti aitavad meie meistrid vajadusel teostada erilahendusi ja eriprojekte
Vajutage allolevale teenusele, et lugeda pikemalt.

Lippude ja tarvikute rent

Rendime ürituste tarbeks riikide vardalippe. Lippe saab kasutada saalilippudena, kandelipuna rongkäikudes, lakke riputamiseks spordihallides, autasustamise tseremooniatel. Rendivalikus on üle 60 riigi lipud, lisaks ka Euroopa Liidu ja NATO lipp. Vajadusel triigime ja kinnitame lipud varrastele, markeerime, pakendame transpordipakendisse.

Soovi korral on võimalik sündmuste tarvis rentida ka 2,5 m puidust lipuvardaid ja metallist lipualuseid. Alused on kas kandilised, ühe- ja kolmekohalised lipualused, mõõtudega 40×40 ja 40x120cm, kus lipud on püstiasendis või 1-, 2- ja 3-kohalisi ümarad alused saalilippude tarvis, kus lipud on väikese nurga all. Korraga võimalik ühesugustele alustele paigutada kuni 50 lippu.

Kokkuleppel osutame transpordi ja lippude paigutamise teenust – toome lipud ja tarvikud kohale, asetame alustele ja peale ürituse lõppu viime ära.

Lipumastide transport, paigaldus ja hooldus

Teostame lipumastide transporti, paigaldus- ja hooldustöid (nt nööri ja tipukuuli vahetus), lihtsamaid parandustöid ja lipumastide pesu. Samuti pakume lippude vahetamise teenust.

Transport

Ise: lühemaid maste (6-7 m) saab soovi korral transportida auto katusel. Pikemaid paadi- või kanuutreileriga.

Teenusena: Pikemate mastide korral soovitame kasutada Lipuvabriku transpordi- ja paigaldusmeeskonna abi. Paigaldamise kohas vajalik vee ja elektri olemasolu.

Paigaldus

Lipumasti paigaldus toimub 2 nädala jooksul tellimuse kinnitamisest, sõltuvalt ilmast ja tellimuste mahust antud hetkel.

Paigaldus toimub kasutades eelvalatud vundamenti ning võtab aega umbes 2 tundi.

Alternatiivne lahendus masti paigaldamiseks

Juhul, kui lipumasti soovitud paigalduskohas ei saa kaeve- ega betoonivalu töid teha (kommunikatsioonid, savine või liivane pinnas, ajutine asukoht jm), kinnitatakse mast 450 kg kaaluvatele betoonpatjadele. Teostuse osas vajalik eelnev konsultatsioon. Samuti on mast võimalik paigaldada olemasolevale betoonkonstruktsioonile.

Hooldus

Pisiremont, lipumasti pesu, loodimine, banner-bar süsteemide paigaldamine, lippude vahetus jm. Töid teostame väljakutse alusel.

Lippude parandamine

Et lipu eluiga pikendada, on mõistlik see tuulekahjustuste ilmnedes kiirelt parandada. Osutame teenust kiiresti, väiksemate lippude puhul võimalik ka ootetööna.

Lippe võib pesta ja triikida. NB! Lipu pesemiseks sobib ilma valgendajata pesuvahend.

Kangale trükkimine

Mustrite, logode ja piltide kandmiseks kangastele kasutame erinevaid tehnoloogiaid – digitrükki, siiditrükki ja kuumpresstrükki. Nende abil on võimalik valmistada põnevaid reklaam- ja sisustustooteid, samuti toota kangast moeloojatele ja tekstiilikunstnikele.

Üheks meie põhitegevusalaks on digitrükk. Lisaks lipukangastele saame teostada digitrükki erinevatele polüestermaterjalidele.

Trükitud sisustustekstiilid (padjad, linikud, laudlinad, pildid, kardinad, lambikatted, toolikatted jne) on kiire ja mugav viis kujundada interjööri. Need on kergesti hooldatavad, värvid ei pleegi pesus ega kulu maha. Seetõttu on valminud tooted kasutuses väga praktilised.

Valmistame ka erinevaid tellija stilistikaga  tooteid – kaelarätikuid, siidiseid salle, pikki lipse, kikilipse, kandekotte, põllesid, T-särke jm. Samuti on võimalik trükkida tellija kangale (kanga sobivuse kindlakstegemisel palume Teil koos kangaga tulla esinduspoodi aadressil Türi 3, Tallinn).

Trükkimiseks on valikus kohapeal erinevad tekstiilmaterjalid:

  • Õhem lipukangas – Läbikumav õhemat sorti kangas sobib blokk-kardinate või tekstiilist vaheseinte valmistamiseks.
  • Paksem lipukangas – Paksu koega kangas, meenutab villast. Sobib kardinate, lambikatete ja laudlinade valmistamiseks.
  • Dekotex – Tihe ja tugev mati pinnaga kangas. Sobib seinapiltide, lambikatete ja laudlinade valmistamiseks.
  • Veluur – Pehme sametine kangas, mati pinnaga. Sobib väga erinevate toodete valmistamiseks – padjakatted, seinapildid, kardinad, laudlinad, linikud, toolikatted jm
  • Mööblisamet – Paks, tugev ja vastupidav mööblisamet. Sobib toolipõhjade ja toolikatete valmistamiseks, samuti suurte patjade valmistamiseks. Võib kasutada ka pehme mööbli renoveerimisel.
  • Kanvaa – Jämedakoeline struktuurne kangas. Sobib linikute, lambikatete, seinapiltide, toolikatete valmistamiseks.
  • Satiin  – Läikiva pinnaga pehme kangas, erineva paksusega. Sobib hästi kui tootele on vaja anda kuldset või hõbedast läiget. Sobib kaelarätikute ja lipsude valmistamiseks.
  • Kunstsiid – Õhuline ja tihe siidjas kangas, kuhu saab peale trükkida pilte, mustreid, värve.

Kõikide materjalide ja näidistoodetega on võimalik tutvuda meie müügiesinduses. Kohapeal on müügil ka valik erinevaid fototooteid. Kiiresti on võimalik teostada proovitrükid, valmistada näidised jne.

Nõuded trükifailile

Lippude naelutamine

Lippude kinnitamiseks varrastele kasutatakse väikeseid roostevabu naelu. Vajadusel aitame teil naelutada lipu lipuvardale. Pidulike esinduslippude naelutamiseks kasutame spetsiaalseid ehisnaelu, mis lisavad lipule väärikust. Lippude naelutamise teenust pakume ka rendilippude puhul – lipud triigitakse, kinnitatakse varrastele ning pakendatakse transpordipakendisse.

Kujundustööd

Trükitöö ja õmblustöö teostamiseks peavad logod ja kujundused vastama teatud kindlatele nõuetele.  Vajadusel aitame teil kujundada lipu, banneri või mõne muu reklaamtoote. Kasutame kõiki enamlevinud kujundusprogramme – Corel Draw, Adobe Illustrator, Photoshop jt. Kui teil on olemas idee (pilt, kavand, sümbol, nimi) siis aitame teil panna see õigesse formaati.  Oleme aidanud kujundustöid teha paljudel lasteaedadel, seltsidel, ühingutel, suguvõsadel, noorpaaridel jt.

Erilahendused

Meie tootmine koosneb digitrükktootmisest ja õmblusosakonnast. Tänu sellele valmivad pea kõik tooted meie oma majas kohapeal. See võimaldab olla tootmises operatiivne ja paindlik. Eritellimuste puhul on võimalik kiiresti teostada proovitrükid, valmistada näidised jne. Tellimisel teostame erilahendusi ka vajaminevate metallitööde osas.

Nõuded trükifailile

Õmblustööd

Tellimisel teostame erilahendusi õmblustöödes. Valmistame ja pakume õmblemise teenust reklaamtoodete valmistamiseks – põlled, kotid, rätikud, linikud jm. Teeme töid ka ta tellija materjalist. Õmbleme ka lipurivisid (trükikojas trükitud paberist lipukeste paelale õmblemine). Lipurivisid on võimalik tellida ka kangast.

Tikkimine ja graveerimine

Osutame ka tikkimis-ja graveerimisteenuseid.