Omavalitsuse lipp

Tellimuse päring

  Täname! Teie päring on edastatud ja sellega tegeletakse juba varsti.

  Sulge aken

  Omavalitsuse lipp on paikkonna identiteedi kandja.

  Materjali valik sõltub lipu kasutamise otstarbest ja kasutuskohast – aitame valikul.

  Eriti tuulistesse kohtadesse saame pakkuda eriotstarbelisi lipukangaid – paksem lipukangas, tuulekangas airmesh ja uudisena preemium-lipukangas (välja töötatud karmidesse põhjamaa oludesse).
  Spetsiaalne viimistlus pikendab lippude kasutusiga (tagab lippude korrektse väljanägemise pikema aja jooksul), huvi korral küsi lisa.

  Esinduslikud lipud valmistame aplikatsioontehnikas ning need sobivad hästi saali, aulasse, nõupidamiste ruumi. Selliseid lippe kasutavad tihti haridusasutused, organisatsioonid, seltsid, riigiametid jt.

  Kasutuskohast ja -otstarbest sõltuvalt valmistame erineva mõõdu, kuju ja viimistlusega lippe:

  • Mastilipp heisatakse lipumasti, lipul on kinnituseks tugevduspael ja konksud. Lipp võib olla nii horisontaalne kui vertikaalne (püstlipp).
  • Majalipp heisatakse maja fassaadile, kinnitatakse tunneli abil lipuvardale. Enamasti lähtutakse Eesti lipu standardmõõdust 105x165cm.
  • Universaalkinnitusega lipp sobib hästi kasutamiseks üritustel (suvepäevad, kokkutulekud, pulmad jm) – seda saab kasutada nii lipuvardas, -mastis kui bannerina.

  Meie andmebaasis on olemas kõikide omavalitsuste lippude kujundused ja tööfailid.

  Lipu heiskamine

  Kui lipp heisatakse maapinnalt tõusvasse lipumasti, vajab see hoone ja tänava vahele ruumi, et lipp oleks hästi nähtav. Kui lipumastile sobivat kohta ei ole, siis on sobilik heisata lipp lipuvardaga hoone fassaadile. Kõrgematel hoonetel heisatakse lipud tihti ka katusemasti.

  Lipud tuleb paigutada nii, et lehviv lipp ei ulatuks vastu katust, majaseina või läheduses asuvaid teisi objekte (puud jms).

  Materjal: 100% polüester

  Hooldus: 40°C masinpesu, valgendamine keelatud. Triikimine keskmisel kuumusel.

  Kvaliteedigarantii:
  Lipud tuleb mastist eemaldada kui tuulekiirus on
  üle 20 m/s.
  NB!
  Lippudel ei ole vastupidavusgarantiid.
  Kõige enam mõjutavad lippude kastusaega tuul, päike ja kasutuskoht (masti kõrgus ja asukoht).
  Keskmiselt tuleb arvestada 2-3 lipukomplekti masti kohta aastas. Sobiv materjal ja viimistlus aitavad pikendada lippude kasutusaega. Aitame valikul!