Puidust lipuvarras

Puhasta

28.00

Puidust lipuvarras on ühes tükis, valget värvi ja pikkusega 2,5m, varda diameeter 38 mm. Soodsa tootena on see varras populaarseim valik  kasutamiseks fassaadidel ja siseruumides.

Lipuvardal on terav või ümar otsik.

NB! Lipunaelad tuleb lipu kinnitamiseks osta eraldi! 

Varras jõuab Teieni kulleriga, kuna on liiga pikk, et kasutada pakiautomaati. Lipupoes (Türi tn 3, Tallinn) on kohe kaasaostmiseks olemas kogu varraste valik.

Lipuvabriku müügiesinduses saab soovi korral osta ka alumiiniumist lipuvarda või puidust esindusliku lipuvarda.

Puidust esinduslik lipuvarras on kasutusel enamasti pidulike lippude puhul. Varras on kokkupandav, lakitud või peitsitud ja pikkusega 3m. Vardal on kuldne või hõbedane vahelüli, soovi korral saab vardale kinnitada dekoratiivse metallist otsiku.

Lipuvarda turvalisus

Alaliselt heisatud lippude puhul võib varguste vältimiseks ühe võimalusena fikseerida varras kruviga läbi vardahoidiku. Nii ei saa lippu kiiresti käigu pealt kaasa haarata. See on lihtne ning säästab Teid uue lipu ja varda tellimisest.

Hooldus ja garantii

Puidust vardad valmivad meie enda puidumeistrite käe all. Valmistame vardad haavapuidust – jälgime, et puit oleks kuiv ja ilma oksakohtadeta. See tagab pikaajalise kvaliteedi, varras ei lähe kasutamise käigus kõveraks ega murdu.

Kliendid ostavad selle tootega lisaks

 • Lipualus

  Kaldega lipualus

  108.00128.00
  Osta
 • Siselipu alus ühekohaline

  Püstine lipualus

  108.00
  Osta
 • Vardahoidja

  Vardahoidja kuumtsingitud

  35.00
  Osta
 • Lipunael

  Lipunael (7tk)

  4.20
  Osta
 • Vardahoidja tilaga

  Vardahoidja roostevaba

  54.00
  Osta