Tootesari “Itaalia maastik. Rooma”

Puhasta

23.5029.50

Disainisari KunilaART on sündinud koostöös Eesti ühe tuntuma kunstikoguja Enn Kunilaga.

Enn Kunila kollektsiooni põhirõhk on Eesti kuldaja kunstil, st maalidel, mis on valminud perioodil 1900-1945. Kollektsiooni kuuluvad maalid mitmetelt olulistelt kunstnikelt nagu  Konrad Mägi, Nikolai Triik, Ants Laikmaa, Paul Burman, Herbert Lukk, jpt. Enn Kunila kollektsiooni baasil on toimunud arvukalt näitusi nii Eestis kui ka kaugemal (Helsingis, Brüsselis, Roomas, Firenzes).

Kunst ei pea aga jääma ainult näitusesaali, vaid võib kaunistada meie elu mitmel erineval moel. Sellest sündiski tootesari KunilaArt.

Maali motiiviga aksessuaarid või tekstiiltooted on tõeliselt pilkupüüdvad. Värvid on erksad ja kontrastsed, ülimalt selge trükk toob välja maali väikseimadki detailid.

Konrad Mägi (1878-1925) on üks värvitundlikumaid eesti maalijaid, kes kujundas oma käsitluslaadi kaasaja moodsa kunsti mõõdukaid suundi tõlgendades. Õlimaal „Itaalia maastik. Rooma“ on maalitud aastatel 1922-1923 kunstniku Itaalia reisil. Sel ajal alanud kunstniku uus loomejärk pani aluse kindla käekirja kujunemisele. Itaalias valmisid Mäe võluvaimad maalid.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: 40°C masinpesu, valgendamine keelatud. Triikimine lubatud – triikraua põhja kõrgeim temperatuur 150°C.

Kvaliteedigarantii

Mustrite trükkimiseks kangale kasutame digitrüki tehnoloogiat. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus.