Bahrein

Puhasta

3.60187.39

E-poe tellimused täidame 2-5 tööpäeva jooksul. Kui vajate lippu kindlaks päevaks, võtke meiega ühendust info@lipuvabrik.ee.

Bahreini maja- ja mastilipud on e-poes müügil õhemast lipukangast (115 g/m2). Tellimisel valmistame ka tugevamast ja paksemast kangast lippe.

Majalipp (siselipp) kinnitub lipuvardale tunneli abil, mis sobib vardale Ø 40mm.

Mastilipp kinnitub mastinööri külge konksudega, mis on lipu küljes. Igale masti kõrgusele vastab kindel lipu mõõt.

Mastivimpel on lipu pikk kitsas versioon mis võib mastis lehvida  ööpäev läbi. Vimpli pikkus on soovituslik – 1/3 kuni pool masti pikkusest.

Külalislipp (lipu kõrgus 20cm) heisatakse veesõidukile selle riigi territoriaalvetesse sisenemisel.

Laualipp on valmistatud kunstsiidist ja kinnitub lipualusele keerdnööriga. Laualipu kõrgus 15 cm, pikkus vastavalt mõõtsuhtele) NB! Laualipu alus tuleb eraldi osta. https://www.lipuvabrik.ee/toode/laualipu-varras-alusega/

Väike puidust alusel laualipp on valmistatud õhemast lipukangast, varda kõrgus 28cm.

Käsilipp on valmistatud õhemast lipukangast ja kinnitatud puidust pulgale.

Võileivalipud on väikesed paberist lipukesed puutikul. Sobivad kasutamiseks peolaua kaunistamiseks.

Autolipp kinnitatakse spetsiaalse plastikvardaga autoakna vahele. Selliseid lippe kasutatakse tihti üritustel ja tähtpäevadel. Autolipu kõrgus on 25 cm ja pikkus vastavalt mõõtsuhtele.

Kõikide lippude mõõdud leiad, kui klikid SIIA.

Bahreini lipp on Bahreini Kuningriigi ametlik riigilipp.

Praegune lipu kujundus kinnitati 14. veebruaril 2002.

Bahreini lipp on vertikaalse sakilise joonega jagatud kahevärviliseks: valge ja punane.

Kuid lipu kujunduse teekond tänaseni on alanud juba palju palju varem. Esimene Bahreini lipp loodi juba 18.sajandi lõpus ning tol ajal oli see üleni punane. 1820.aastal kui Bahrein Suurbritanniaga merenduslepingu sõlmis, lisati lipu vardapoolsele küljele ka valge riba – kahe riigi vaherahu märgina. Lipu sakiline serv punase ja valge vahel võeti kasutusele aastal 1932 – eesmärgiks eristuda teistest sarnaste lippudega riikidest. Kuigi sakilise serva sünnil oli lipu sakkide arv juhuslik, siis aastate jooksul neid sakke pidevalt vähendati. 14.veebruariks 2002 vahendati lipu sakke numbrile 5, mis nüüd sümboliseerib islami viite sammast: usutunnistus, palvus, annetamine, palverännak ja paast. Seega said lipu sakid juhuslikkuse asemel endale tähenduslikkuse.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: maja- ja mastilippe ming mastivimpleid võib pesta 40°C masinpesu režiimil, neid saab triikida keskmise kuumusega, valgendamine on keelatud.

Autolipp ja käsilipp on vajadusel pestavad käsitsi.
Laualippe pesta ei saa.

Peale kasutamist ja enne hoiupaika panekut kuivatage lipp hoolega. Nii ei teki lipule niiskuse kahjustusi (plekid, hallitus) ja pikeneb kasutusaeg.

NB! Lippudel ei ole vastupidavusgarantiid.
Mastivimplitel on tootjagarantii 6 kuud – kui vimpel enne rebeneb parandame selle oma kulul.