Belize

Puhasta

3.60187.39

E-poe tellimused täidame 2-5 tööpäeva jooksul. Kui vajate lippu kindlaks päevaks, võtke meiega ühendust info@lipuvabrik.ee.

Belize maja- ja mastilipud on e-poes müügil õhemast lipukangast (115 g/m2). Tellimisel valmistame ka  tugevamast ja paksemast kangast lippe.

Majalipp (siselipp) kinnitub lipuvardale tunneli abil, mis sobib vardale Ø 40mm.

Mastilipp kinnitub mastinööri külge konksudega, mis on lipu küljes. Igale masti kõrgusele vastab kindel lipu mõõt.

Mastivimpel on lipu pikk kitsas versioon mis võib mastis lehvida  ööpäev läbi. Vimpli pikkus on soovituslik – 1/3 kuni pool masti pikkusest.

Külalislipp (lipu kõrgus 20cm) heisatakse veesõidukile selle riigi territoriaalvetesse sisenemisel.

Laualipp on valmistatud kunstsiidist ja kinnitub lipualusele keerdnööriga. Laualipu kõrgus 15 cm, pikkus vastavalt mõõtsuhtele) NB! Laualipu alus tuleb eraldi osta. https://www.lipuvabrik.ee/toode/laualipu-varras-alusega/

Väike puidust alusel laualipp on valmistatud õhemast lipukangast, varda kõrgus 28cm.

Käsilipp on valmistatud õhemast lipukangast ja kinnitatud puidust pulgale.

Võileivalipud on väikesed paberist lipukesed puutikul. Sobivad kasutamiseks peolaua kaunistamiseks.

Autolipp kinnitatakse spetsiaalse plastikvardaga autoakna vahele. Selliseid lippe kasutatakse tihti üritustel ja tähtpäevadel. Autolipu kõrgus on 25 cm ja pikkus vastavalt mõõtsuhtele.

Kõikide lippude mõõdud leiad, kui klikid SIIA.

Belize lipp on Belize’i ametlik riigilipp.

Praegune lipu kujundus kinnitati 21. septembril 1981.

Belize’i lippu on kujutatud sinisel taustal, mille üla- ja allserva on kujutatud punased äärised ning mille keskel on kujutatud valge ring Belize’i vapiga.

Vapp on jaotatud kolmeks sektoriks: vasakul väljal on aer ja sepahaamer; paremal väljal on saag ja kirves ning all on kujutaud purjelaeva. Purjelaeva hoolikal vaatlemisel on näha punast lippu, mida arvatakse olevat Briti mereväe sümbol. Vapi taga on kujutatud puud ja selle all Belize’i ütlust: Õitsen varjus (Sub umbra floreo) – see on vihjeks Briti koloniaalperioodile. Vapist vasakul on kujutatud mulatti hoidmas kirvest ning paremal mustanahalist hoidmas aeru. Vappi ehib seda ümrbitsev oliivipuulehtede rõngas, mis koosneb 50-st lehest põhjusel, et aastast 1950 alustas Belize (endine Briti Honduras) iseseisvumsie taotlemist Suurbritanniast.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: maja- ja mastilippe ming mastivimpleid võib pesta 40°C masinpesu režiimil, neid saab triikida keskmise kuumusega, valgendamine on keelatud.

Autolipp ja käsilipp on vajadusel pestavad käsitsi.
Laualippe pesta ei saa.

Peale kasutamist ja enne hoiupaika panekut kuivatage lipp hoolega. Nii ei teki lipule niiskuse kahjustusi (plekid, hallitus) ja pikeneb kasutusaeg.

NB! Lippudel ei ole vastupidavusgarantiid.
Mastivimplitel on tootjagarantii 6 kuud – kui vimpel enne rebeneb parandame selle oma kulul.