Ecuador

Puhasta

3.60187.39

E-poe tellimused täidame 2-5 tööpäeva jooksul. Kui vajate lippu kindlaks päevaks, võtke meiega ühendust info@lipuvabrik.ee.

Ecuadori maja- ja mastilipud on e-poes müügil õhemast lipukangast (115 g/m2). Tellimisel valmistame ka tugevamast ja paksemast kangast lippe.

Majalipp (siselipp) kinnitub lipuvardale tunneli abil, mis sobib vardale Ø 40mm.

Mastilipp kinnitub mastinööri külge konksudega, mis on lipu küljes. Igale masti kõrgusele vastab kindel lipu mõõt.

Mastivimpel on lipu pikk kitsas versioon mis võib mastis lehvida  ööpäev läbi. Vimpli pikkus on soovituslik – 1/3 kuni pool masti pikkusest.

Külalislipp (lipu kõrgus 20cm) heisatakse veesõidukile selle riigi territoriaalvetesse sisenemisel.

Laualipp on valmistatud kunstsiidist ja kinnitub lipualusele keerdnööriga. Laualipu kõrgus 15 cm, pikkus vastavalt mõõtsuhtele. NB! Laualipu alus tuleb eraldi osta. https://www.lipuvabrik.ee/toode/laualipu-varras-alusega/

Väike puidust alusel laualipp on valmistatud õhemast lipukangast, varda kõrgus 28cm.

Käsilipp on valmistatud õhemast lipukangast ja kinnitatud puidust pulgale.

Võileivalipud on väikesed paberist lipukesed puutikul. Sobivad kasutamiseks peolaua kaunistamiseks.

Autolipp kinnitatakse spetsiaalse plastikvardaga autoakna vahele. Selliseid lippe kasutatakse tihti üritustel ja tähtpäevadel. Autolipu kõrgus on 25 cm ja pikkus vastavalt mõõtsuhtele.

Kõikide lippude mõõdud leiad, kui klikid SIIA.

Ecuadori lipp on Ecuadori Vabariigi ametlik riigilipp.

Praegune lipu kujundus kinnitati 26. septembril 1860.

Ecuadori lippu on kujutatud horisontaalse trikoloorina: kollane, sinine ja punane –  kus kollane moodustab ½ lipu laiusest. Lipu keskjoonele on lisatud Ecuadori vapp.

Kollane sümboliseerib saaki ja viljakat pinnast; sinine on ookeani ja selge taeva värv ning punane meenutab isamaa ja vabaduse eest võidelnute verevalangut.

Vapi ovaal-pildi tagataustal on kujutatud Chimborazo mäge, mis on kustunud kihtvulkaan ning on ühtlasi Ecuadori kõrgeim mägi Andide mäestikus. Mäes asuvast jõesängist saab alguse Guayase jõgi. Ka jõel triiviv auriku nimeks on Guayas, mis oli esimene meresõiduks kõlbulik aurik terves Lõuna-Ameerika regioonis. Mäe kohale on kujutatud pidulikum loosung kuldse päiksega, millest kummalegi poole jäävad tähtkujumärgid: Jäär, Sõnn, Kaksikud ja Vähk. Need tähtkujumärgid tähistavad ajakestust märts kuni juuli kui toimus 1845. a Märtsi Revolutsioon, mis tõukas troonilt kindral Juan José Flores’e.

Vapipildil istuv väljasirutatud tiibadega kondor sümboliseerib Ecuadori võimu,  suurust ja tugevust. Samuti sümboliseerib kondor valmidust igale vaenlasele vastu astuda. Vapipildi külgi ääristavad neli riigilipu, mida kaunistavad lisaks loorberid – vabariigi võitude sümbol – vasakul ning palmilehed –iseseisvusvõitluse märtrite sümbol – paremal. Puitvarraste kimp vapipildi all tähistab vabariiklaste väärikust.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: maja- ja mastilippe ming mastivimpleid võib pesta 40°C masinpesu režiimil, neid saab triikida keskmise kuumusega, valgendamine on keelatud.

Autolipp ja käsilipp on vajadusel pestavad käsitsi.
Laualippe pesta ei saa.

Peale kasutamist ja enne hoiupaika panekut kuivatage lipp hoolega. Nii ei teki lipule niiskuse kahjustusi (plekid, hallitus) ja pikeneb kasutusaeg.

NB! Lippudel ei ole vastupidavusgarantiid.
Mastivimplitel on tootjagarantii 6 kuud – kui vimpel enne rebeneb parandame selle oma kulul.