Filipiinid

Puhasta

3.60187.39

E-poe tellimused täidame 2-5 tööpäeva jooksul. Kui vajate lippu kindlaks päevaks, võtke meiega ühendust info@lipuvabrik.ee.

Filipiinide maja- ja mastilipud on e-poes müügil õhemast lipukangast (115 g/m2). Tellimisel valmistame ka tugevamast ja paksemast kangast lippe.

Majalipp (siselipp) kinnitub lipuvardale tunneli abil, mis sobib vardale Ø 40mm.

Mastilipp kinnitub mastinööri külge konksudega, mis on lipu küljes. Igale masti kõrgusele vastab kindel lipu mõõt.

Mastivimpel on lipu pikk kitsas versioon mis võib mastis lehvida  ööpäev läbi. Vimpli pikkus on soovituslik – 1/3 kuni pool masti pikkusest.

Külalislipp (lipu kõrgus 20cm) heisatakse veesõidukile selle riigi territoriaalvetesse sisenemisel.

Laualipp on valmistatud kunstsiidist ja kinnitub lipualusele keerdnööriga. Laualipu kõrgus 15 cm, pikkus vastavalt mõõtsuhtele. NB! Laualipu alus tuleb eraldi osta. https://www.lipuvabrik.ee/toode/laualipu-varras-alusega/

Väike puidust alusel laualipp on valmistatud õhemast lipukangast, varda kõrgus 28cm.

Käsilipp on valmistatud õhemast lipukangast ja kinnitatud puidust pulgale.

Võileivalipud on väikesed paberist lipukesed puutikul. Sobivad kasutamiseks peolaua kaunistamiseks.

Autolipp kinnitatakse spetsiaalse plastikvardaga autoakna vahele. Selliseid lippe kasutatakse tihti üritustel ja tähtpäevadel. Autolipu kõrgus on 25 cm ja pikkus vastavalt mõõtsuhtele.

Kõikide lippude mõõdud leiad, kui klikid SIIA.

Filipiinide lipp on Filipiinide Vabariigi ametlik riigilipp.

Praegune lipu kujundus kinnitati 12. juunil 1898.

Filipiinide lippu on kujutatud kahevärvilise võrdsete värviväljadega: kuninglik sinine ja tulipunane. Lipu vardapoolses servas on kujutatud valget võrdkülgset kolmnurka. Valgele väljale on lisatud kuldkollane 8-kiirelist päikest ning igas nurgas viisnurkset tähte.

Filipiinide lipp on tuntud ka nimega „Kolme Tähe ja Päikse“ lipp.

Lipu valge võrdkülgne kolmnurk sümboliseerib võrdsust ja vendlust. Sinine värvus sümboliseerib rahu, tõde ja õiglust ning punane isamaa-armastust ja vaprust. Valge kolmnurga keskel kujutatud kolmekiireline päike sümboliseerib ühtsust, vabadust, rahvavõimu ja iseseisvust. Päikse kiired tähistavad esimesi provintsirühmasid, kes 1896.aastal Filipiinide Revolutsiooni Hispaania vastu alustasid: Manila, Cavite, Bulacan, Pampanga, Nueva Ecija, Tarlac, Laguna ning Batangas. Kolm viienurkset tähte esindavad riigi kolme suuremat saart: Luzon, Visayas ja Mindanao.

Sõja korral on lipp kujundatud vastupidiste värvidega ehk sinine ja punane on vastupidises kujunduses.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: maja- ja mastilippe ming mastivimpleid võib pesta 40°C masinpesu režiimil, neid saab triikida keskmise kuumusega, valgendamine on keelatud.

Autolipp ja käsilipp on vajadusel pestavad käsitsi.
Laualippe pesta ei saa.

Peale kasutamist ja enne hoiupaika panekut kuivatage lipp hoolega. Nii ei teki lipule niiskuse kahjustusi (plekid, hallitus) ja pikeneb kasutusaeg.

NB! Lippudel ei ole vastupidavusgarantiid.
Mastivimplitel on tootjagarantii 6 kuud – kui vimpel enne rebeneb parandame selle oma kulul.