Kaelarätik 68×68 cm – Sügis

29.00

Maali motiiviga kaelarätik on tõeliselt pilkupüüdev. Värvid on erksad ja kontrastsed, ülimalt selge trükk toob välja maali väikseimadki detailid, muutes kalerätiku elavaks. Kaelarätikut saab siduda kaela, heita vabalt õlgadele või kinnitada prossiga

Õhuline šifoon on pehme, siidine ja mati pinnaga kangas. Rätik on kergesti hooldatav, värvid ei kulu ega pleegi pesus

Kvaliteetne rätik sobib väga hästi esinduskingituseks.

Võimalik on valida kolmes suuruses kalerätikute vahel: S 55×55 cm; M 68×68 cm; L 85×85 cm.

Disainisari KunilaART on sündinud koostöös Eesti ühe tuntuma kunstikoguja Enn Kunilaga.

Enn Kunila kollektsiooni põhirõhk on Eesti kuldaja kunstil, st maalidel, mis on valminud perioodil 1900-1945. Kollektsiooni kuuluvad maalid mitmetelt olulistelt kunstnikelt nagu  Konrad Mägi, Nikolai Triik, Ants Laikmaa, Paul Burman, Herbert Lukk, jpt. Enn Kunila kollektsiooni baasil on toimunud arvukalt näitusi nii Eestis kui ka kaugemal (Helsingis, Brüsselis, Roomas, Firenzes).

Kunst ei pea aga jääma ainult näitusesaali, vaid võib kaunistada meie elu mitmel erineval moel. Sellest sündiski tootesari KunilaArt.

Herbert Lukk`i (1892 – 1919) loometee jäi lühikeseks, kuid hoolimata noorusest jõudis ta osaleda mitmel näitusel ning pälvis kaasaegsete tähelepanu värske ja lootustandva talendina. Õlimaal „Sügismaastik kaevuga“ valmis aastal 1918, selle maali näol on tegemist kunstiajaloolise rariteediga.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: 40°C masinpesu, valgendamine keelatud. Triikimine lubatud – triikraua põhja kõrgeim temperatuur 150°C.

Kvaliteedigarantii

Mustrite trükkimiseks kangale kasutame digitrüki tehnoloogiat. Värvid on erksad ja kontrastsed, ei pleegi ega kulu pesus.