Paraguay

Puhasta

3.60187.39

E-poe tellimused täidame 2-5 tööpäeva jooksul. Kui vajate lippu kindlaks päevaks, võtke meiega ühendust info@lipuvabrik.ee.

Paraguay maja- ja mastilipud on e-poes müügil õhemast lipukangast (115 g/m2). Tellimisel valmistame ka tugevamast ja paksemast kangast lippe.

Majalipp (siselipp) kinnitub lipuvardale tunneli abil, mis sobib vardale Ø 40mm.

Mastilipp kinnitub mastinööri külge konksudega, mis on lipu küljes. Igale masti kõrgusele vastab kindel lipu mõõt.

Mastivimpel on lipu pikk kitsas versioon mis võib mastis lehvida  ööpäev läbi. Vimpli pikkus on soovituslik – 1/3 kuni pool masti pikkusest.

Külalislipp (lipu kõrgus 20cm) heisatakse veesõidukile selle riigi territoriaalvetesse sisenemisel.

Laualipp on valmistatud kunstsiidist ja kinnitub lipualusele keerdnööriga. Laualipu kõrgus 15 cm, pikkus vastavalt mõõtsuhtele. NB! Laualipu alus tuleb eraldi osta. https://www.lipuvabrik.ee/toode/laualipu-varras-alusega/

Väike puidust alusel laualipp on valmistatud õhemast lipukangast, varda kõrgus 28cm.

Käsilipp on valmistatud õhemast lipukangast ja kinnitatud puidust pulgale.

Võileivalipud on väikesed paberist lipukesed puutikul. Sobivad kasutamiseks peolaua kaunistamiseks.

Autolipp kinnitatakse spetsiaalse plastikvardaga autoakna vahele. Selliseid lippe kasutatakse tihti üritustel ja tähtpäevadel. Autolipu kõrgus on 25 cm ja pikkus vastavalt mõõtsuhtele.

Kõikide lippude mõõdud leiad, kui klikid SIIA.

Paraguay lipp on Paraguay Vabariigi ametlik lipp.

Praegune lipu kujundus kinnitati 27. novembril 1842.

Paraguay lippu on kujutatd trikoloorina: punane, valge ja sinine. Lipu valge osa keskel on kujutatud embleemi. Lipu esi- ja tagaküljel on aga erinevad embleemid: esiküljel on Paraguay vapp ja tagaküljel rahandusministeeriumi pitsati kujutis.

Lipu punane värv sümboliseerib kangelaslikkust ja õiglust. Valge sümboliseerib ideaalide puhtust ja rahu. Sinine sümboliseerib tegelikkust. Esikülje embleem ehk Paraguay vapp on kujutatud kolase viisnurkse tähe ja rohelise palmi- ja oliiviokstest pärjaga ning ääristava tekstiga: Republica del Paraguay (hispaania k. Paraguay Vabariik). Kollane täht ehk „maitäht“ sümboliseerib iseseisvust. Palmi- ja oliivipuuoksad sümboliseerib ausust ja rahu. Tagakülje embleem ehk Paraguay Vabariigi  rahandusministeeriumi pitsatil valvab lõvi vabadust, mida tähistab orjade vabaduse sümbol – Früügia tuttmüts. Neid ääristab ka kiri Paz y Justicia (hispaania k. Rahu ja õiglus).

Paraguay lipp on maailmas ainus riigilipp, mille esikülg erineb tagaküljest.

Materjal: 100% polüester

Hooldus: maja- ja mastilippe ming mastivimpleid võib pesta 40°C masinpesu režiimil, neid saab triikida keskmise kuumusega, valgendamine on keelatud.

Autolipp ja käsilipp on vajadusel pestavad käsitsi.
Laualippe pesta ei saa.

Peale kasutamist ja enne hoiupaika panekut kuivatage lipp hoolega. Nii ei teki lipule niiskuse kahjustusi (plekid, hallitus) ja pikeneb kasutusaeg.

NB! Lippudel ei ole vastupidavusgarantiid.
Mastivimplitel on tootjagarantii 6 kuud – kui vimpel enne rebeneb parandame selle oma kulul.